O nás                        

Mgr. Daniela Kykalová

odkaz na: Profesní životopis 

Dlouhou dobu jsem na cestě růstu a poznání. Zajímá mne osobní rozvoj, mezilidské vztahy (partnerské, rodičovské, přátelské) a vše od vědomí až po nevědomí osobnosti a to jak sama u sebe tak u ostatních. To co v životě prožívám, je součástí puzzle mého bytí a stále nové a nové dílce do sebe zapadají. Jdu za poznáním a prožitky všeho zajímavého s čím souzním. Přijímám informace a zkušenosti z mnoha směrů a pak si vytvářím vlastní. Prošla jsem mnohými kurzy osobního rozvoje (moveterapie, regresní terapie,..), absolvovala jsem čtyřletý psychoterapeutický výcvik, konstelační kurz u Jana Bílého a mnoho školení, seminářů a workshopů zaměřených na osobnostní rozvoj, práci s dětmi, rodinami, klienty, lektorskou činnost a etickou výchovu. Jsem zaangažovaná do pěstounství, neboť jsem matkou pěstounkou úžasné tříleté holčičky. Mou součástí je plynutí s přírodou, každý den je pro mne školou života, i když neabsolvuji nějaký kurz nebo školu. Vše co jsem se dosud naučila, ráda sdílím a předávám dále. 

Nyní pracuji jako terapeut zejména pro děti a jejich rodiče a to jak individuálně tak skupinově. Jsem spolulektorem v adaptačních kurzech a v etické výchově na ZŠ. 

Mám ráda život, lidi, příležitosti, bílou šalvěj, čaje, hory.

Mgr. Soňa Procházková, DiS.

odkaz na: Profesní životopis 

S milým manželem Jirkou a úžasnými dětmi, synem Patrikem a dcerkou Rachel a fenkou Aurou, žijeme v malém zeleném domečku pod lesem. Kde ráda tvořím, medituji, rostu a vyvíjím se. Lidé o mne také říkají, že jsem dysortografik. I s tím jsem ukončila vyšší školu Sociálně právní v Ostravě a Speciální pedagogiku andragogickou (psychopedie, etopedie) v Olomouci. Absolvovala jsem sociálně psychologické výcviky a čtyřletý integrativní psychoterapeutický výcvik s následnou čtyřletou skupinovou supervizí ve stejném oboru. To nejvíce, mi však dává život sám:) Dokončila jsem studium tlumočnické specializace v rámci České komory tlumočníků znakového jazyka jejímž jsem členem. Prošla jsem praxí ošetřovatelky, průvodkyní nevidomých, prodejce v rychlém občerstvení a jiné.

Nyní pracuji jako terapeutka převážně s rodinami malinkých dětí. Spolupracuji také s Neslyšícími. Spolupracuji s různými institucemi, například s vysokou školou v Hradci Králové jako tlumočník, s Českou komorou tlumočníků znakového jazyka jako lektor, tlumočník a supervizor. Na půl úvazku pracuji také ve školském poradenském pracovišti Mozaika. 

Mám ráda život, lidi, manžela Jirku, své děti, tanec, barvy a nečekané nevšední okamžiky.


MgA. Bc. et Bc. Jiří Procházka

Můj muž, jehož si velmi vážím za podporu, lásku, i jeho nedostatky. Jirka nám pomáhá s ekonomikou a technickými záležitostmi. Má na starost mužskou energii organizace. Pracuje jako pedagog neslyšících dětí. Je hercem, lektorem, hokejistou tělem i duší. Především je skvělý muž, manžel a otec našich dětí. Dělá moc dobré rizoto :)

Máte pro nás nápad: zde