Reference

Kateřina Hejzlarová

konzultantka mobilního operátora

Krásny dobrý den. Velmi vám chci Soni Poděkovat za dnešní přednášku. Hodně mi otevřela oči a pomohla odpovědět i na to, proč některé věci jsou tak, jak jsou. Starší syn nám brečí kvůli všemu. Ja upřednostňuji malého jelikož je malý a hlavně je soudím aby byl klid. Zkouším se řídit vašimi radami, jelikož to co jste říkala, dává velký smysl a opravdu, když jsem si se synem (5 let) večer promluvila, tak mi hodně věcí potvrdil a je fakt, že takto malé dítě hodně ze svých pocitů pojmenovat ještě nedokáže. 

Děkuji Kačka. 

únor 2020

Dana Prelová

Předsedkyně Komory tlumočníků znakového jazyka (2017)

Potvrzuji několika letou spolupráci s lektorkou Mgr. Soňou Procházkovou, spolu zakladatelkou organizace ŽIVOTpro, z. ú. S její prací jsme v rámci naší organizace spokojeni. Naši členové, tlumočníci si opakovaně vyžádali realizaci jejích kurzů. Budeme s ní tedy spolupracovat i v roce následujícím. Vedla u nás kurzy na různá témata: komunikace, seberozvoj, relaxační techniky, tlumočení u psychologa a v terapii aj.

Díky Dana Prelová. 

vzdelavani@cktzj.cz

www.cktzj.cz

2017 

Lucie Černohorská

Konzultantka Feursteinovy metody

Kurz se Soňou byla dobrá zkušenost, jak se dozvědět více o myšlenkách nejen svého partnera, ale i dalších rodičů podobně starých dětí. Přineslo mi to podnětné rady a myšlenky k přemýšlení. Vážím si otevřenosti všech účastníků kurzu a tím pádem hodnotím i autentičnost a skutečné sdílení všedních a mnohdy i nevšedních radostí a strastí života s dětmi a života v páru. V neposlední řadě bych ráda ocenila techniky, které Soňa využívala tak, aby to nebylo jen "statické povídání". Tyto techniky mi nabídli další inspiraci nejen pro práci s mými dětmi, ale i v mé praxi. Kurz jednoznačně doporučuji všem co nechtějí být na rodičovství osamocení :-)."

Děkuju Lucie

leden 2020


Tereza Suchanová

Pedagog, konzultant farmaceutické firmy

Kurz se Soňou je opravdu přínosný, dozvíte se spoustu zajímavých náhledů na různé partnerské/výchovné situace. V bezpečném prostředí také lépe pochopíte jednání svého partnera/dětí/rodičů a především i jednání své! ..."AHA, tak PROTO!". Rázem se na svého partnera/děti/rodiče/sebe díváte úplně jinýma očima - s pochopením, překvapením, úžasem...

Soňa je velmi empatická a bezprostřední lektorka, na jejím kurzu se rozhodně zasmějete a odnesete si mnoho praktických doporučení nejen v komunikaci ve vašem vztahu, také k výchově dětí a pochopení svého jednání.

Váháte? Kurz Vám odpoví na otázku, co je klíčem k mužskému/ženskému srdci - já už to vím a vy... :)?!

Díky Tereza

leden 2020