Buďme součástí

Projekty

Vše vzniká u dobré kávy. Dalo by se tedy říci, že za pohody a s hrstkou počátečních nápadů reagujeme na to, co nám setkávání s Vámi přinese. 

Podílejte se: zde.


8.

ONLINE KONZULTACE A VEDENÉ SEMINÁŘE

I.

Reagujeme na aktuální situaci v ČR. Respektujeme karanténu. Jsme tu však stále pro vás a nabízíme vám naše služby online. Stále konzultujeme: Individuálně, párová terapie, rodinná, práce s dítěte, konzultace pro pedagogy. Vedeme online semináře, kurzy a školení. Napište nám:)

Soňa

II.

Od Ženy pro Ženy - on-line vedená otevřená skupina (Ženský kruh)

PRO TOTO NESNADNÉ OBDOBÍ JSEM SE ROZHODLA, NABÍDNOUT ON - LINE

PODPŮRNOU SKUPINU, PRO VŠECHNY ŽENY, KTERÉ NYNÍ POTŘEBUJÍ PODPOŘIT,

SDÍLET A PROSTĚ NEBÝT NA VŠE SAMI.

Vedení skupiny : Daniela

Více zde:

Téma přinášíte vy a může to být například: Co nás v této době tíží nebo naopak dělá i radost. Co funguje a co naopak vůbec. Děti se nechtějí učit a co s nimi dělat pak celé odpoledne. Jsem sama a je toho na mě moc. Střídají se mé nálady - propadám smutku, strachu a pak zase pohodě a radosti. Zvládnu to, ale kde brát na to sílu a energii. Karanténa je pro mě pohroma. Nebo cokoliv co Vám zrovna běží hlavou. Otevřená skupina max pro 4 ženy. Dejte po obědě nebo večer děti spát nebo jim pusťte pohádku a připojte se na 50 minut k ostatním Ženám. Mám zkušenost, že sdílení toho co zrovna řešíme, tak přináší úlevu, vhledy i uspokojující pocit, že v tom nejsem sami.

Čas: vždy ve všední den v čase 13 hodin nebo ve 20 hodin (délka 50 -55 minut). Je nutné připojení k internetu. Pro přihlášení je potřeba den předem napsat na mail (daniela.kykalova@seznam.cz), že máte zájem se přidat do skupiny a čas, který požadujete. Následně Vám v den konání skupiny pošlu link k připojení a pak už bude stačit v ten čas se připojit.

Cena: dobrovolná nebo příspěvek na kávu pro vedoucí skupiny Kdo mně nezná, tak více info naleznete zde: https://zivotpro.webnode.cz/profesni-zivotopis-d/ Zároveň poskytuji nyní i on line individuální konzultace, terapie a poradenství. 

PŘEJI VŠEM HLAVNĚ ZDRAVÍ TĚLESNÉ I DUŠEVNÍ.

Daniela


III.

Nabídka pro pedagogické pracovníky ZŠ a SŠ

on-line individuální či skupinové konzultace, poradenství pro snazší zvládání aktuální situace Hromadné on-line připojení celé sborovny nebo skupiny pedagogů - sdílení aktuálních potíží a možnost sdílet, co Vás aktuálně v této situaci jako pedagogy tíží. Lze tak získat nadhled, rady, vzájemnou podporu a celkovou úlevu.

Konzultant a terapeut: Mgr.Daniela Kykalová

Konzultace probíhají prostřednictvím : whatsapp, skype, hangout, jitsi. Je možný i telefonický hovor (na můj účet). Cena: dle aktuálních možností jednotlivce (dohoda předem) nebo po dohodě s poskytováním těchto služeb skrze Vaši školu.

Čas: dle individuální dohody

Daniela               7. 
                 Spolupráce se slovenskou 
                 linkou pomoci. 

Cílem spolupráce je podpořa slovenských kolegů ve snaze spřístupnit linku také neslyšícím klientům, hledajícím akutně pomoc. Naše podpora je formou odborného poradenství a proškolení týmu psychologů, psychoterapeutů, speciálních pedagogů a tlumočníků.

6. 

Vzděláváme školy a pedagogy s UHK

Registrační číslo projektu

CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008508

Název projektu

Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání v Královéhradeckém kraji I

Lektorem v rámci projektu je také: Mgr. Daniela Kykalová


5. 

Materiál - síť služeb kraje 2018

Měli jsme možnost spolupracovat na dokumentu, který vznikl v souvislosti s aktivitami síťování v našem regionu. Rozhodně se nejedná o dokument úplný, doufám ale, že v něm naleznete alespoň něco málo, co Vám pomůže ve Vaší náročné práci.

Pro inspiraci můžete nahlédnout i do dalších Analýz sítí služeb za jiná ORP, naleznete je zde: https://www.pravonadetstvi.cz/dokumenty/analyzy-siti-sluzeb/

S dotazy, podněty, připomínkami se, prosím, bez ostychu obraťte na Mgr. Agátu Havlíkovou, lokální síťařku HK, která za vznikem celého dokumentu stála: 702 954 898, Agata.Havlikova@mpsv.cz

4. 

Konference "DÍŤĚ"

                                                                                       

3. ročník 

21. 11. 2020

Krajský úřad HK

Tématem letošního ročníku je: Jak s námi děti komunikují tělem

Těšíme se na vás.

FCB událost zde.

2. ročník 

23. 11. sobota 2019

Krajský úřad HK

Tématem letošního ročníku je: Dítě na cestě

Cestou zde myslíme: příchod a odchod dítěte do rodiny, úskalí na cestě životem dítěte, mezníky ve vývoji dítěte, rozcestí na kterých se děti nacházení. 

Těšíme se na vás.

Pokud máte ještě co říci a rádi by jste nám poslali váš nápad na nějakou naši akci, téma, zdokonalení služby. Pište sem.

1. ročník

Setkali jsme se 23. 11. 2018 v prostorách podnikatelského centra v Hradci Králové. Jedli jsme skvělé jídlo a slyšeli jsme dle vašich zpětných vazeb velmi silné informace. Odkaz na zpětné vazby z 1. ročníku konference zde

Více info o prvním ročníku zde.

VIDEO z 1. ročníku zde. 

 


3. ŽenFEST 


4.ročník

Nyní jsme v přípravách na 4. ročník a 

12. 9. 2020

, Nový Hradec Králové.

Přihláška BUDE VLOŽENA.


3. ročník

15. 6. 1019

 Každým dnem jsme vnímali příliv nové energie, která celému dni dávala svou podobu. Prožili jsme krásný program, ženy s podporou mužů společně.

2. ročník

2. 6. 2018

Děkujeme, že jste tam byli s námi. Vaše přítomnost je důkazem, že se máte rádi. Pokračujte v tom a buďte vědomí. Sdílejte. Tým ŽenFestu:)

Video z druhého ročníku, zde: 

https://www.youtube.com/watch?v=mWalfpMIxAE


1. ročník

Bylo nám ctí, připojit se k nápadu Helenky Mošnové, autorky ŽenFESTU. Oslovila nás s prosbou o pomoc zrealizovat úžasný den pro Ženy. Vzhledem k tomu, že jsme toho času přemýšleli nad podobným nápadem, souhlasili jsme a začlo tvoření. 2. Kruhy ŽeN

     2015 - 2018

Konec roku 2015 přinesl impulz k založení kruhů žen. Setkáváme se společně a sdílíme informace, zkušenosti a energie, které nás obklopují. Jednou za měsíc se sejdeme na tři hodiny, které vyplníme vždy zajímavým tématem. Témata vybírám náhodně, vždy pramení       z nějakého zajímavého setkání se zajímavým člověkem, kterého třeba do kruhu i pozveme. Nebo nás zaujme nějaké téma ke kterému se setkáme a sdílíme, zodpovídáme dotazy  posouváme se v něm dále. Setkáváme se společně také s neslyšícími ženami, které byly již u zrodu kruhů. 

Děkuji zde naší neslyšící designérce za krásná loga (tyrkysové ke kruhu žen neslyšících a červené ke kruhu žen slyšících). 


1. Kniha